Podziękowania

Dziękujemy Kancelarii Adwokackiej Szajkowski & Sobota za objęcie fundacji stałą opieką prawną.

Podziękowania dla Tomasza Jakuba Sysło za opracowanie wyjątkowego logo Fundacji „Dino”.

Podziękowania dla agencji MeshDream za przygotowanie profilu na facebooku oraz strony internetowej Fundacji „Dino”.

Dziękujemy Ani Winkiel za projekt graficzny zakładki oraz certyfikatu fundacji.

Dziękujemy Drukarni Prograf za wydrukowanie wyjątkowego kalendarza fundacji i naklejek.

Dziękujemy wszystkim darczyńcom za dobrowolne wpłaty na rzecz Fundacji „Dino”.

Dziękujemy właścicielom oraz całemu personelowi restauracji „Rezydent” we Wrocławiu za gościnę, miłą atmosferę i umożliwienie spotkań członkom i przyjaciołom fundacji.

Dziękujemy Agnieszce Trocha oraz przyjaciołom Dinka za zaprojektowanie kalendarza Fundacji „Dino”.

Dziękujemy  Ewie Szymańskiej za przekazanie obrazów na rzecz Fundacji „Dino”.

Dziękujemy firmie Vide Sp. z o.o. za oprawę obrazów "MALOWANE DLA FUNDACJI DINO".

Podziękowania dla firmy DANHOSS DANIEL DRĄŻKOWSKI z CHEŁMNA za stworzenie wspaniałego stroju "DINKA".

W zamian za okazane serca przyjaciele fundacji otrzymują Certyfikat Przyjaciela Fundacji im. Łukasza „Dino” Staniszewskiego