GALA C'est Moi Fundacji Dino- 25.04.2014 Platinum Palace

C’est Moi - Gala de Charité

25 kwietnia Polski Fashion & Art będą służyć szczytnym celom we Wrocławiu.

Wrocławska grupa modowa C’est Moi we współpracy z hotelem Platinum Palace organizuje niepowtarzalne wydarzenie jakim jest C’est Moi - Gala de Charité.
Ten wyjątkowy wieczór, który cechować będzie niepowtarzalny charakter wysmakowanej elegancji ma za zadanie zbiórkę funduszy na rzecz fundacji DINO im. Łukasza Staniszewskiego (więcej o fundacji możecie przeczytać tu: www.fundacjadino.pl ). Gustowne wnętrza hotelu Platinum Palace zapewnią wyjątkową atmosferę oraz idealnie dopełnią plan wieczoru.

C’est Moi - Gala de Charité rozpocznie się o 20:00 powitaniem gości na czerwonym dywanie. Następnie na sali zaproszeni goście będą mieć okazję by zapoznać się bliżej z fundacją oraz jej podopiecznymi oraz wspierającymi ją firmami i organizacjami, a także wysłuchać koncertu młodej polskiej artystki. Jej nazwisko pozostaje niespodzianką, którą organizatorzy postanowili zachować dla siebie aż do ostatniej chwili.

Po zakończeniu części oficjalnej odbędą się pokazy mody zarówno znanych polskim projektantów jak i ogólnopolskich marek sieciowych a także młodych talentów.
Zobaczymy między innymi pokazy Anny Cichosz, Katarzyny Rusak, Fu-Ku oraz M&L.
W przerwach pomiędzy pokazami zobaczymy pokazy taneczne oraz 2 odsłony koncertu unplugged.
O północy rozpocznie się licytacja charytatywna. Co będzie można zakupić podczas licytacji będziemy mogli śledzić na bieżąco na Facebook na stronie https://www.facebook.com/cestmoistyle .

Zaproszeni goście raczyć się będą przysmakami przyrządzonymi przez kulinarnych mistrzów Polski pracujących w restauracji Platinum oraz drinkami przygotowanymi przez baristów z baru Insomnia. Wieczór zamykać będzie uroczysty koktajl poprzedzony wyjątkowym koncertem skrzypiec i losowaniem upominków dla gości, które przygotowało C'est Moi oraz Liskowacki por C'est Moi a także Oaza Piękna.

Event ma charakter imprezy zamkniętej. Wstęp gwarantuje zaproszenie, które jest jednocześnie cegiełką na rzecz fundacji.

Zaproszenia można zakupić wysyłając e-mail na adres e-mail: galacestmoi@gmail.com
Dochód z zaproszeń-cegiełek (koszt zaproszenia - 100zl) oraz z licytacji przekazany zostaje na rzecz fundacji DINO im. Łukasza Staniszewskiego.

Zpraszamy serdecznie do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu oraz do wsparcia szczytnego celu jakim jest pomoc dzieciom.

Orgnizatorzy imprezy:
C’est Moi