Fundacja Dino 2011-2019

Mimo krótkiego okresu działalności Fundacji przeprowadziliśmy wiele imprez sportowo-rekreacyjnych m. in. W Zieleńcu, w Parku Szczytnickim, w Parku Południowym, na wrocławskim Skateparku, we wrocławskim Wakeparku oraz zorganizowaliśmy Galę i Koncerty Charytatywne. Zorganizowaliśmy również mecz charytatywny w piłce nożnej, Nasi podopieczni z warsztatów muzycznych wystąpili na Festynie rodzinnym zorganizowanym przez Radę Osiedla Nadodrze. Promowaliśmy również cele Fundacji podczas konferencji naukowej poświęconej chorym dzieciom, jak również podczas Targów Organizacji Pozarządowych w Hali Stulecia i wrocławskim rynku pod hasłem „ Wrocław żyje w poniedziałki”. Zorganizowaliśmy w 2017 piknik rodzinny wraz z Fundacją Konikolandia w Malerzowie, w roku 2018 imprezę w stadninie koni w Książu.
Dzięki tym akcjom, mogliśmy promować cele Fundacji i pomóc finansowo podopiecznym Fundacji. Pomoc została udzielona dzieciom w wieku od 8 do 19 lat, między innymi Oldze z Wrocławia, utalentowanej, młodej skrzypaczce (zakup profesjonalnych skrzypiec); Michałowi z Wrocławia, który ukochał sobie rycerstwo (zakup książek historycznych); Wiktorii ze Szczecina zdolnej perkusistce i malarce (sfinansowanie międzynarodowych warsztatów perkusyjnych); Klaudii z Torunia, hokeistce(zakup parkanów i rękawic (odbijak i łapacz);Gabrysi z Wrocławia (sfinansowanie międzynarodowych warsztatów tanecznych); Maurycemu z Wrocławia, akrobacie (zakup odzieży sportowej i sfinansowanie treningów); Mikołajowi z pod Lublina, żeglarzowi (zakup żagla , sfinansowanie obozów sportowych); Klaudiuszowi z Korfantowa, tenis stołowy (zakup sprzętu sportowego, sfinansowanie obozów sportowych); Paulinie z Wrocławia, wioślarce (zakup odzieży sportowej, sfinansowanie obozu sportowego). Dianie i Jakubowi z Wrocławia- obóz koszykówki, Jakubowi z Wrocławia-rolki, ochraniacze i kask, muzycznie uzdolnionemu niewidomemu Dominikowi z Lublina lekcje gry na pianinie, Dominice i Krystianowi sfinansowaliśmy lekcje jazdy konnej, Emilce tenisistce (dofinansowanie do obozu sportowego), Patrycji z Chorzowa zdolnej biathlonistce ( sfinansowanie obozu sportowego), zdolnemu muzycznie Krzysiowi zakupiliśmy profesjonalny flet. W 2016 Fundacja objęła opieką Włodzimierza- rolkarza z Wrocławia i Marcina - tenisistę –Stare Budkowice., a w roku 2017 dołączyła do grona podopiecznych Zosia Krzemieniecka, której zakupiliśmy sprzęt narciarski.
W roku 2018 dołączył Kacper tenisista stołowy. Do tej pory z pomocy Fundacji skorzystało 23 dzieci, które otrzymały wsparcie finansowe na rozwój swoich pasji i marzeń. W 2019 dołączył Maciek chłopak z Zespołem Downa, wychowywany przez dziadka, któremu sfinansowaliśmy obóz sportowy – biegi na 1500m.