DINO W ZIELEŃCU 16-17 marca 2013

Na goszczących nas stokach wyciągu Mieszko odbyła się wspaniała zabawa dla dzieciaków – zawody narciarskie! Kto jak umiał (i na czym umiał) szusował w dół do mety. Były puchary i medale, wiele radości i świetna zabawa. Słońce mocno świeciło, mróz szczypał w nosy, a wielka gromada przyjaciół Fundacji i bardzo wielu zapoznanych i zaproszonych do zabawy narciarzy całymi rodzinami wspaniale bawiło się na śniegu. Aby wspomóc podopiecznych fundacji, wolontariusze - przyjaciele Fundacji Dino, w asyście fundacyjnej maskotki i w rytm wybijany przez „szalonego bębniarza”  ruszyli z puszkami miedzy tłumy narciarzy którzy zjechali na ten weekend do Zieleńca. Zebrane w ten sposób pieniążki pomogą kolejnemu uzdolnionemu dziecku w rozwijaniu jego talentów. Kto wie, może będzie to jakiś mistrz narciarstwa, albo snowboardu…?