28.10.2012 SKATEPARK

Akcja w Skateparku udała się! Było wspaniale! Ujawniło się wiele talentów w dziedzinie rolkarstwa w różnych kategoriach wiekowych. Najlepsi otrzymali puchary Fundacji Dino. Były też nagrody pocieszenia dla odważnych-medale Fundacji DINO.
Dzięki restauracji wegetariańskiej VEGA można było posilić się zdrowo po wyczynach na rolkach. Dzięki przyjaciołom Fundacji, można było posmakować wspaniałych ciast, grilowanych mięs oraz innych smakołyków. Na młodszych czekały atrakcje przygotowane przez wykwalifikowaną załogę Przedszkola przy ul. Parkowej we Wrocławiu. Była też lekcja tańca w stylu hip-hop. A wszystko to przeplatane konkurencjami w jeździe na rolkach. Skarbonki Fundacji zostały zasilone przez jej sympatyków. Jeszcze raz wszystkim serdecznie dziękujemy! Przybij piątke - podaj dalej!Przybij piątkę-podaj dalej!!!